Ludzie, którzy pracują, czują się upokorzeni, że ktoś jest wspierany, a nie pracuje. Przez te lata zgubiliśmy szacunek do pracy. Wmówiono ludziom, że bierzesz pieniądze, to już wystarczy, nie musisz się rozwijać.

Jedynym ich źródłem informacji jest TVP , te osoby nie czytają gazet, nie korzystają z Internetu, ta trucizna jest sączona do głowy codziennie. To nie jest tak, że ci ludzie nie myślą, oni nie mają szans zweryfikować tych informacji.

Kiedyś musimy odejść od wegla, dla tych ludzi będzie praca, przecież każdy woli mieć bezpieczną, czystą pracę, i nie ryzykować życia, i wiedzieć, że ta praca ma sens. Jak się czuje górnik, którego węgiel ciągne idzie na hałdy, i ta hałda jest coraz wieksza..

Nie wiem jak pomóc, jak to zrobić, żeby osoby, które wzięły kredyty we frankach, żeby im pomóc. Takiego rozwiązania nie mogę zaoferować, bo nie wiem, jak to zrobić. To nie jest zadanie prezydenta.Jak poprawić sytuację w służbie zdrowia? Kidawa nie ma bladego pojęcia, nie ma żadnego programu i żadnej wizji. Na każdym spotykaniu, dzisiaj również, powtarza, że trzeba usiąść i rozmawiać..

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

[WIDEO] Małość Trzaskowskiego. Nie będzie na zaprzysiężeniu A.Dudy, bo akurat “przypadkowo” zajmuje się wtedy dziećmi.

Rafała Trzaskowskiego nie będzie na zaprzysiężeniu prezydenta Andrzeja Dudy. “Obieca…