Kolejna historia zza oceanu, która nie przejdzie przez cenzurę wielu mediów. Nie puści tego TVN, nie napisze Wyborcza, nie powie Onet, a administracja FB może próbować ją blokować na swoim portalu. Ponieważ jest prawdziwa.

Widoczne na zdjęciu i siedzące w klatce panny to Rosana oraz Kacyla – lesbijki, kochanki, feministki. I zwyrodniałe morderczynie. Jedna z nich urodziła dziecko, lecz niestety chłopczyk nie dożył nawet 10 lat. Postępowa para już rok temu okaleczyła go poprzez obcięcie penisa, a niedawno w nocy z 30 na 31 maja zamordowały go dźgając nożami gdy spał. Ciało dziecka znaleziono rozczłonkowane i obdarte ze skóry. Partnerka matki chłopca próbowała spalić jego szczątki na grillu.

Dziennikarze zdradzili, że Rosana pięć lat temu straciła prawo do opieki nad dzieckiem. Zamiast oddać ojcu, porwała je i uciekła razem ze swoją partnerką. Para lesbijek osiedliła się w Samambai, gdzie przeżywały swoją tęczową przygodę. Być może po jakimś czasie odezwał się w nich aborcyjny fetysz zabijania dzieci lub postępująca złość związana z życiem pod jednym dachem z osobnikiem płci męskiej. To będą ustalać śledczy.

Media lokalne zwracają uwagę na blokadę informacyjną w lewicowych mediach europejskich. Nie odnotowano żadnej wzmianki o sprawie, gdyż mogłaby zagrażać prowadzonej tu propagandzie. Cenzura podobna do tej sprzed kilku miesięcy, gdy podobne przestępstwo popełniła para lesbijek w USA – zamordowały 6 adoptowanych dzieci.

Źródło: http://www.outono.net/elentir/2019/06/10/two-lesbians-castrate-and-dismember-a-child-in-brazil-media-silence-in-europe/?fbclid=IwAR3yAf-nBjE3l0W73jlINjpKJTqCRjVTCqI4G_MZw3wurak-eeHfB8fOY2k

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz także

Mazurek zaorał Siemoniaka. Cytując premiera, nie mówi że to słowa Tuska. ZAORANY jak dziecko [WIDEO]